Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!!!!PRVNÍ VŠAK MUSÍTE BÝT    ZAREGISTROVÁNI!!!!!!                                           Tady si můžete koupit nějaké to štěňátko na prodej. Všechny štěňátka stojí 7 000kč.Jméno štěňátka si musíte vymyslet sami.Do komentářů mi napište svojí přezdívku,číslo štěňátka,které si chcete koupit a jeho budoucí jméno.

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tohle je štěňátko číslo1. Je to kluk a je mu 6 měsíců.Miluje míčky a zvlášť ty,co skáčou hodně vysoko.          Umí povely sedni a lehni.

 

 

 

Tohle je štěňátko číslo2.Je to fenečka a je hrozně stydlivá.Nejradši se mazlí,ale trvá déle než si na nového pána zvykne.                           Umí povely sedni,lehni,zůstaň a aport.Je velmi chytrá.

 

Tohle je štěňátko číslo3. Je to kluk jak buk a je to hrozný lenoch.Celý den prospí a projí.Je to však hrozně mazlivý pejsek.Má rád teploučko a dobré jídlo.          Umí povel sedni.

 

Štěňátko číslo4.Je to fenka a je hrozně milá a mazlivá.Miluje procházky a drbání za ouškama.Má dobré předpoklady na výstavy.                  Umí povel sedni,lehni,přines.

 

 

 

Štěňátko číslo5 je kluk.Je ještě opravdu malinký a tak neumí žádné povely.Je hrozně milý a také má dobré předpoklady na výstavy.Je to takový náš mlsoun.

Štěňátko číslo6 je fenečka.Už je trošku větší,ale pořád je hravá a milá.Nejradši má,když jí hladíte,nebo drbete na bříšku.Umí povely zůstaň sedni, lehni, aport, pusť.         

Tak tohle je další štěňátko na prodej s číslem7.Je to kluk a hrozně rád běhá.Miluje děti,ale když ho někdo HODNĚ provokuje, neudrží se a kousne.Je to však SKVĚLÝ společník a hlídač.Umí povely: hlídej, zůstaň a sedni.

 Štěňátko číslo8 je hrozně bojácné. Potřebuje lásku,čas a dobrou péči.Neumí žádné povely.

 

Štěňátko číslo 9 je kluk a miluje koukání na televizi.Také rád hraje fotbal se svým páníčkem
Umí povely: zůstaň, sedni,lehni,dej pac.

 

Štěňátko číslo 10 je fenečka.Hrozně rychle běhá a je moc mazlivá.

Umí povely: sedni,zůstaň.

 

 

 

 

 

 Štěňátko číslo 11 je kluk.Miluje aportování a je v tom velmi dobrý.Taky rychle běhá.                 Umí povely:přines, pust,sedni.

 

Štěňátko číslo 12 je hrozně heboučké a pořád jen spí.Často spí v postýlce u svého pána.

Umí povel sedni.

 

 

 

 

Poslední štěňátko s číslem 13,je velmi malé.Ještě neumí žádné povely a dělá loužičky. Jinak je to skvělý kamarád a společník. Nehodí se však pro hlídání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

štěnátko

(Helena, 27. 8. 2021 13:14)

Prosím ,ráda bych si koupila holčičku číslo 2.Pojmenovala bych jí Lili.

štěňě číslo 2

(Silvie, 24. 2. 2013 12:50)

Dobrý den mám velký zájem o štěně číslo 2, chtěla bych se jenom zeptat, co je to za rasu a jak je staré? Chtěl bych fenečku a pojmenovala bych ji asi Sofie.

Předem děkuji za odpověď Volánková
kontakt na mě:
e-mail: s.volankova@seznam.cz
tel.: 777 917 279

Nákup pejska

(vachyto, 26. 7. 2011 19:54)

Ahoj, ..registrace není však úplně možná, ale rád bych si koupil psa číslo 11 jméno štěňátka bude dog